Шановні покупці!

Запрошуємо вас відвідати наші нові магазини, які вже відкриті

в Одесі и Києві!

У магазинах представлено високоякісне обладнання ORMED, яке використовується для сучасних методів лікування захворювань опорно-рухового апарату.

ORMED є лідером в сфері реабілітаційних систем; це не просто якісна, але і високоефективна продукція, яка використовується вже не перший десяток років в країнах західної Європи і Америки.

Обладнання ORMED використовується при сухому (тракційні системи Професіонал, Профілактик, Тракціон) і підводному витягненні (гідромасажна ванна «Акватракціон»), для проведення гідромасажу - безконтактна гідромасажна ванна «Акварелакс». Ви можете придбати унікальну установку для активно-пасивної механотерапії хребта КІНЕЗО, підйомник для хворих і важкохворих, що дозволяє занурювати в ванну нерухомих пацієнтів.

  

Вся продукція сертифікована, асортимент магазину постійно оновлюється. Висококваліфіковані фахівці наших магазинів в Одесі та Києві проконсультують вас, допоможуть підібрати необхідний товар.

  

 

Сучасні медичні установи потребують інноваційного обладнання для надання таких терапевтичних послуг. І наші магазини ORMED - це широкий вибір апаратів, призначених для профілактики і лікування захворювань опорно-рухового апарату.

Приходьте до нас і оцініть якість реабілітаційного обладнання за демократичними цінами!