Якщо постійним супутником стає біль в спині

Статистика стверджує: близько половини працездатного населення країни знає, що таке постійний біль в спині, проте лише 15% з них звертається за допомогою до кваліфікованих медичних працівників.

Небезпека болю в спині полягає в тому, що навіть при різних захворюваннях хребта, таких як його викривлення, сколіоз та кіфоз, грижа, протрузія міжхребцевих дисків, остеопороз, остеохондроз тощо, в хвороботворний процес залучаються не лише м'язи, а й внутрішні органи.

Причини виникнення кожного з захворювань - різні, але головна з них - защемлення нервових закінчень через зсув міжхребцевих дисків. Таке відбувається, коли людина займається важкою роботою або, навпаки, веде малорухливий спосіб життя. На початковому етапі ніхто не звертає увагу на незначне зміщення дисків, оскільки воно не виходить за межі: немає ні болю, ні набряку. Та коли проблема стає серйознішою, з'являється відчутний біль.

Якщо турбує хребет, не варто чекати болю критичного рівня. Нехай це стане першим і важливим сигналом того, що необхідно починати лікування. А ще краще - запобігти захворюванням спини, використовуючи при цьому профілактичні методи.

Продукція компанії ОРМЕД, представлена ​​на ринку реабілітаційного обладнання понад 15 років, - це постійно вдосконалені апарати і нові розробки, які знімають навантаження зі спини, запобігають захворюванням хребта, розвантажують м'язи спини, усуваючи в ній біль, знімають втому.

Обладнання ORMED визнано провідними фахівцями і вже багато років застосовується в санаторіях, лікарнях, пансіонатах і профілактичних закладах. До того ж, багато пацієнтів вважають за краще сьогодні використовувати таке обладнання і в домашніх умовах, оскільки вони ефективні, безпечні і не займають багато місця в кімнаті. Багато пристроїв можуть застосовуватися навіть дітьми з 4-х річного віку.

Щоб забути про біль в спині, стежте за своєю поставою, ведіть активний спосіб життя і регулярно здійснюйте профілактичні заходи. І нехай ваш хребет буде надійним та здоровим супутником - вашою опорою.