Якщо постійним супутником стає біль в спині

Як стверджує статистика, близько половини працездатного населення країни знають, що таке постійний біль спині, але лише 15% з них звертаються за допомогою до кваліфікованих медичних працівників.

Небезпека болю в спині в тому, що навіть при різних захворюваннях хребта, таких як його викривлення, сколіоз та кіфоз, грижа, протрузія міжхребцевих дисків, остеопороз, остеохондроз та інші, в цей хвороботворний процес залучаються не тільки м'язи, але і внутрішні органи.

Причини виникнення кожного з захворювань - різні, проте головна з них - защемлення нервових закінчень через зсув міжхребцевих дисків. Відбувається таке, якщо людина займається важкою роботою або, навпаки, веде малорухливий спосіб життя. На початковому етапі ніхто не звертає увагу на незначне зміщення дисків, так як воно не виходить за межі: немає ні болю, ні набряку. Але коли проблема стає серйозніше, з'являється відчутна біль.

Якщо болить хребет, то не варто чекати його критичного рівня. Краще, нехай це стане першим і важливим сигналом того, що необхідно починати лікування. А ще краще, якщо ми намагаємося запобігти захворюванням спини, використовуючи профілактичні методи.

 

Продукція компанії ОРМЕД, представлена ​​на ринку реабілітаційного обладнання понад 15 років, - це постійно вдосконалені апарати і нові розробки, які знімають навантаження зі спини, запобігають захворюванням хребта, розвантажують м'язи спини, усуваючи в ній біль, знімають втому.

Обладнання ORMED визнано провідними фахівцями і вже багато років застосовується в санаторіях, лікарнях, пансіонатах, курортних і профілактичних закладах. До того ж багато пацієнтів вважають за краще сьогодні використовувати таке обладнання і в домашніх умовах, так як вони ефективні, безпечні і не займуть багато місця в приміщенні. Багато пристроїв можуть застосовуватися навіть дітьми з 4-х річного віку.

Щоб забути про біль в спині, стежте за своєю поставою, ведіть активний спосіб життя і регулярно проводьте профілактичні заходи. І нехай ваш хребет буде надійним здоровим супутником, вашою опорою.