Індивідуальне навчання лікарів

З огляду на широке поширення захворювань спини серед населення різного віку і опір лікуванню, знання високоефективних технологій оздоровлення хребта затребувані сьогодні як ніколи.

Пропонуємо індивідуальне дводенне навчання лікарів та середнього медичного персоналу методикам проведення тракційної терапії і механотерапії при захворюваннях хребта.

 

Завдання навчання: навчити лікарів грамотно підходити до призначення механотерапії та тракційної терапії, грамотному і раціональному застосуванню сучасного медобладнання, завдяки чому можна досягти відмінних результатів в комплексному лікуванні захворювань суглобів і хребта, уникнувши ускладнень.

Записатися на тренінги ви можете у нас по телефону 044 232 43 83. Навчання проводиться в м. Єкатеринбург.

Навчання включає теоретичну підготовку і освоєння сучасних методик і практичних навичок при проведенні тракційної терапії і механотерапії при захворюваннях суглобів і хребта. Пройшовши 2-денний тренінг, ви зможете правильно і самостійно визначати показання/протипоказання для здійснення ефективного лікування.

Навчання проводить лікар вищої категорії, вертебролог-фізіотерапевт Ю.Н. Богданов -провідний фахівець з методів тракційної терапії.

 

 

Після закінчення тренінгу видається сертифікат і методична література - книга «Механотерапия. Тракційна терапія».

Тракційна терапія - це один з ефективних методів безопераційного відновлювального лікування захворювань опорно-рухового апарату. За допомогою тяги долається м'язовий опір, здійснюється поступово розтягуючий вплив на певну область тіла, мета якого - усунення деформації. Тракційна терапія дозволяє повернути хребет в природний стан.

Лікування витяжінням відноситься до найбільш ефективних методів впливу на хребет, особливо при травмах, компресійних синдромах, остеохондрозі. При грамотному і обережному підході тракція дозволяє досягти чудових результатів.

Механотерапія - комплекс вправ, що проводяться на спеціальних пристроях - є одним з додаткових методів в локальній дії на опорно-руховий апарат. Мета механотерапії - поліпшення рухливості суглобів, мікроциркуляції крові, приведення в тонус окремих м'язів, збільшення функціональної адаптації та загальної фізичної працездатності пацієнта.

Механотерапія, завдяки своєму впливу на опорно-руховий апарат, є важливою частиною фізичної реабілітації людини, в приведенні в норму роботи цілісності всього організму. Механотерапія може застосовуватися, як основним методом реабілітації, так і допоміжним.

Апаратна кінезітерапія є пасивною розробкою міжхребцевих суглобів хребта. Мета методики: зняття блоків хребетно-рухомих сегментів, лікування спондилопатії, що деформують дорсопатії. Кінезітерапія є також методом профілактики і лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта.

Як показали клінічні спостереження, апаратна кінезітерапія є найбільш ефективним методом лікування і профілактики дегенеративно-дистрофічних змін хребта. Здійснюється на пристрої ОРМЕД-кінеза.

Це перевірена альтернатива хірургічному втручанню в боротьбі з такими недугами, як остеохондроз, грижа міжхребцевих дисків, компресійні переломи інше. Кінезітерапія, на відміну від класичної медицини, націлена на усунення справжньої причини недуги, а не симптомів. Зняття спазму мускулатури забезпечує відновлення живлення  суглобів, а, значить, і їх рухливості.