Оплата

Безготівковий розрахунок

Оплата здійснюється на відправлений при оформленні товару розрахунковий рахунок компанії.

Оплата готівкою

Оплата здійснюється на картку Приватбанку або готівкою в магазині компанії, при цьому в обов'язковому порядку укладається договір і видається чек про оплату. Сума оплати узгоджується попередньо з менеджером компанії.

Післяплата

Ви можете сплатити вартість товару при його доставці, використовуючи транспортну компанію «НОВА ПОШТА» (доставка - за рахунок одержувача). Однак при оплаті по факту поставки вартість товару може змінитися, погоджуйте з менеджером попередньо.

Доставка

Самовивіз

Уточніть наявність необхідного обладнання в найближчому магазині вашого регіону України і попередньо узгодьте з нами ваш приїзд по телефону.

Кур'єрська доставка

Вартість доставки товару кур'єром становить  відповідно до тарифів вантажоперевізника.

Доставка товару в інші міста України здійснюється за допомогою транспортних компаній «Нова пошта» Делівері, Автолюкс або власним транспортом компанії.

Якщо у вашому місті немає нашого представництва, ви можете скористатися кур'єрською доставкою. Варіант оплати замовлення - безготівковий розрахунок або можлива оплата на місці при отриманні товару.

На всі інші  питання, що вас цікавлять, щодо доставки і оплати товару, ми відповімо за вказаними телефонами в Контактах.