Обладнання ORMED - це сучасна професійна технологія лікування

та реабілітація захворювань хребта

За 15 років існування компанія ORMED, будучи розробником, виробником і постачальником, завоювала довіру споживачів в Україні, Росії, в країнах східної Європи і Азії. Вся продукція нашої компанії характеризуються простотою управління, зручністю і високою надійністю, так як вироблена  на основі високоякісних електромеханічних приводів провідних світових виробників, відповідає міжнародним стандартам.

Обладнання ОРМЕД вже неодноразово показало свою високу ефективність в лікуванні остеохондрозів, сколіозу, сутулості, гриж і протрузій міжхребцевих дисків інше. Ми враховуємо всі побажання фахівців, які працюють на обладнанні Ормед, прагнемо, щоб апарати були зручні та ефективні - постійно впроваджуються нові технології, покращується дизайн, розробляються нові серії приладів.

Науково-виробнича діяльність компанії набуває широкого визнання, оскільки головний акцент вона робить на підвищення якості життя людей.

Вже сьогодні розроблені унікальні моделі, призначені для сухого витяжіння (Ормед-Професіонал, Ормед-Профілактик, Ормед-Тракціон), для підводного витягування і гідромасажу - комплекс Акватракціон, для кінезотерапії - Ормед-кінезо та інші. Для всього обладнання надається гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування в процесі експлуатації.

Обладнання Ормед успішно конкурує із зарубіжними аналогами.

Результати медичних висновків і клінічних випробувань роботи апаратів ОРМЕД підтверджують їх високу ефективність на всіх етапах профілактики, лікування і реабілітації хребта.