Новини краси кожен день наповнюються інформацією про все нові й нові рецепти підтримки молодості і здоров'я. І кожна людина намагається поділитися власним унікальним методом підтримки. Але, безумовно, багатьом хочеться просто відкрити собі і всім простий і дієвий спосіб з підтримки молодості і здоров'я.

Основною діючою особою крім, як би це не звучало тавтологічно особи, стає хребет. Він надає нашому тілу не тільки правильну поставу, але ще і відповідає за наше загальне самопочуття і, зрозуміло, красу.

Болі в спині по всій країні настільки поширені, що кожна п'ята людина кожен день стикається з болями в спині і м'язах. А адже саме від здоров'я хребта залежить, і робота м'язів і органів пов'язаних з ним безпосередньо. Якщо хребет у відмінному стані, то тоді кожен день сповнений бадьорості сил і впевненості що все пройде добре. А ось якщо з ним щось не так, є викривлення або ж просто загальний його стан залишає бажати кращого то це відбивається на всьому організмі, починається безсоння і занепад сил, а також болі в попереку і спині.

Найбільш за все піддаються хворобам, пов'язаним з хребтом, люди у віці від 35 до 50 років, рідко - молодші 25. Крім всіх цих даних, на думку вчених з інших країн, до половини співробітників, які проводять щодня в офісах страждають захворюваннями хребта, в тій чи іншій мірі.

Чи не є виняток також і діти. У них захворювання спини проявляються у вигляді сколіозу і післяпологових травм.

Чим старше вік, і чим ближче наближення до порогу, коли можуть початися проблеми з хребтом, тим більше стає ризик виникнення пошкоджень без навантажень. З віком хребці збільшуються, а міжхребцевий диск і його товщина навпаки зменшуються, і втрачається його еластичність.

Як можна врятуватися або запобігти хоча б на час виникнення проблем зі спиною та хребтом?

По-перше, намагатися проводити більше часу в активному стані: тобто бігати, ходити на вулицю, здійснювати прогулянки і так далі. Менше намагатися проводити часу вдома за комп'ютером або на роботі, використовувати скорочені зміни і так далі.

По-друге, слід купити корсет для підтримки постави, саме її правильність в основному і сприяє поліпшенню або поступовому позбавленню від болю в попереку і спині, а також затікання шийного і поперекового відділів.

По-третє, намагайтеся поменше їсти, займайтеся спортом, якщо є повнота.