Друзі, в нашому магазині - новинки - апарати пасивної реабілітації суглобів FLEX.

Прилади для розробки суглобів забезпечують ефективну і рентабельну терапію безперервного пасивного руху для післяопераційного відновлення. Ці тренажери сприяють прискореній реабілітації після перенесених операцій, травм, заміни суглобів, вони допомагають швидко відновити рухливість суглобів.

Легке управління і продумана конструкція цих пристроїв роблять їх максимально зручними у використанні під час проведення сеансу реабілітації.

Пацієнту не доведеться докладати ніяких зусиль, які могли б викликати хворобливі відчуття. Для кожного встановлюється індивідуальна програма, а пульт управління дозволяє коригувати швидкість, силу і амплітуду рухів в суглобі.

Під час проведення сеансу реабілітації суглоба поліпшується крово- і лімфообіг, здійснюється безболісне розтягування капсули суглоба, сухожиль і м'язів, досягається збільшення амплітуди руху в суглобі.

Купивши в нашому магазині апарати пасивної реабілітації суглобів FLEX, ви отримуєте гарантовану якість, легкість в обслуговуванні, якнайшвидшу реабілітацію. 

FLEX 01

Апарат ОРМЕД FLEX 01 призначений для розробки колінного і тазостегнового суглобів.

FLEX 02

Апарат ОРМЕД FLEX 02 призначений для розробки гомілковостопного суглоба.

FLEX 03

Апарат ОРМЕД FLEX 03 призначений для розробки ліктьового суглоба.

FLEX 04

Апарат ОРМЕД FLEX 04 призначений для розробки плечового суглоба.

FLEX 05

Апарат ОРМЕД FLEX 05 призначений для розробки променевозап’ястного суглоба.

Апарати пасивної реабілітації суглобів FLEX - ідеальні тренажери для щоденних занять.